DoubleTree by Hilton Marjan Island
Ras al-Khaimah,
De forente arabiske emirater
- Aktivitetsprogram for barn
- Luftkondisjon
- Luftkondisjon i fellesområdene
- Babyseng
- Forretningssenter
- Flere fasiliteter ▼
Om hotellet
Tiltalende Doubletree by Hilton Marjan Island i Ras Al Khaimah passer både store og små feriegjester. Her er det en mer enn 600 meter lang sandstrand og herlige badebasseng. Bestiller du All Inclusive i tillegg, så har du full oversikt over reisekassen underveis.
Doubletree by Hilton Marjan Island i Ras Al Khaimah er et komfortabelt hotell for barnefamilier og voksne. Her er det hele sju basseng, hvorav to barnebasseng og ett innendørsbasseng for kun damer i spaet. I bassengområdet og på stranden er det gratis solsenger og parasoller. Ved bassenget er det badehåndklær samt en poolbar. Piratskip med vannsklier for yngre barn. På stranden er det stupetårn, trampoliner, vannsklier og klatretau for eldre barn og ungdommer.
Tre restauranter med ulike kjøkken. Bufférestauranten Al Marjan med internasjonale og nasjonale retter. Restaurant Brasserie med fransk meny og Vespa som er en italiensk à la carte-restaurant. Flere barer og kaffebar. Lounge i arabisk stil i niende etasje med fantastisk utsikt. Underholdning om kveldene.
Gratis WiFi i lobbyen. Barneklubb i hotellets regi med engelsktalende personale. Gratis trimrom, tennisbane, liten fotballbane, sandvolleyball, biljard og bordtennis. Spasenteret Eforia tilbyr mange behandlinger mot avgift; massasje, manikyr, pedikyr, sauna, steamrom og hamam. Spaet har par-rom, hvor man kan få behandlinger sammen og et ladies-only-spa. Vannsport mot avgift. Room service. Gratis hotellbuss til shoppingsenter i Al Hamra.