Rixwell Elefant Hotel
Riga,
Latvia
- Bar/salong
- Døgnåpne treningsfasiliteter
- Klimaanlegg
- Klimaanlegg på rommet (air conditioning)
- Rom for spabehandlinger
- Flere fasiliteter ▼
Om hotellet
Beliggenhet
Med et opphold på Rixwell Elefant Hotel i Riga (Sampeteris) vil du være en 3 minutters kjøretur unna SPICE og 8 minutter fra Latvias universitets botaniske hage. Dette hotellet med hele 4,5 stjerner er kun 3,1 mi (4,9 km) unna Domkirkeplassen og 3,4 mi (5,5 km) unna Riga slott.
Rom
Føl deg som hjemme i et av de 157 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar og flatskjerm-TV. Med gratis wi-fi på rommet holder du deg oppkoblet, og med parabol-TV-programmer tilgjengelig har du underholdning. Rommene har privat bad med badekar eller dusj, kostnadsfrie toalettartikler og hårføner. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord.
Fasiliteter
Skjem bort deg selv på stedets massasjer, kroppsbehandlinger og ansiktsbehandlinger. Dette hotellet tilbyr også gratis wi-fi, concierge-tjenester og gavebutikk/kiosk.
Servering
Smak på internasjonale retter på The Elefant Restaurant, en restaurant med en bar, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Gratis varm og kald frokostbuffé serveres fra kl. 07.00 til kl. 11.00 på hverdagene og fra kl. 07.30 til kl. 11.00 i helgene.
Forretningsfasiliteter og annet
Gjester har tilgang til blant annet limousin-/privatbiltjenester, renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Planlegger du en event i Riga? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 147 kvadratmeter, blant annet et konferansesenter og møterom. Gjestene tilbys flyplasstransport (på forespørsel), mot et tillegg, og ubetjent parkering (mot et tillegg) er tilgjengelig i nærheten.