atLumbreras16
Sevilla,
Spania
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Flyplass Málaga (AGP): 220 km
Om hotellet
AtLumbreras16 i Sevilla (Historisk senter) vil du ha Alameda de Hércules like rundt hjørnet samtidig som du har kun 10 minutters gange til Isla Magica temapark. Dette leilighetshotellet ligger 2,1 mi (3,3 km) unna Plaza de Armas kjøpesenter og 2,3 mi (3,7 km) unna Torre del Oro-vakttårnet. Føl deg som hjemme i et av de 18 gjesterommene, som er individuelt innredet, og som har et kjøkken med kjøleskap/fryseboks i full størrelse og komfyrtopp. Sengen har dundyner og sengetøy av topp kvalitet. Underholdningen er sikret med en 46-tommers smart-TV med digital-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Rommet har telefon, samt safe med plass til bærbar PC og minibar. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Alameda de Hércules - 0,2 km
Palacio Marqueses de la Algaba - 0,5 km
Basilica de Jesús del Gran Poder - 0,6 km
Isla Magica temapark - 0,8 km
Macarena-basilikaen - 0,9 km
Iglesia de San Antonio Abad - 1 km
Palacio de las Dueñas - 1,1 km
Plaza de la Encarnación - 1,1 km
Metropol Parasol - 1,1 km
Calle Sierpes - 1,1 km
Casa de la Memoria kulturhus - 1,1 km
Flamenco kultursenter "Casa de la Memoria" - 1,1 km
Palacio de la Condesa de Lebrija - 1,2 km
Iglesia de la Anunciación - 1,2 km
Teatro Central - 1,2 km
Den foretrukne flyplassen for atLumbreras16 er Sevilla (SVQ-San Pablo) - 11,3 km
Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, hurtigutsjekking og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt mot et tillegg. Dra nytte av blant annet et utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Dette leilighetshotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og felles oppholdsrom. Frokost på farten tilbys daglig fra kl. 08.00 til kl. 12.00 mot et tillegg.- Pris for frokost på farten: ca. EUR 10 for voksne og EUR 10 for barn
- Avgift for flyplasstransport: EUR 30 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 4)
- Avgift for rengjøring: EUR 30 hver 6. dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 10.00 og kl. 21.00.
- Det er mulig å betale uten kontanter; gjestene kan låse opp rommet med mobilnøkkel.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
