Líbere Málaga La Merced
Málaga,
Spania
Fasiliteter
- Air condition
- Flyplass Málaga (AGP): 12.6 km
Om hotellet
Velger du Líbere Málaga La Merced som ditt overnattingssted i Málaga, vil du ha Picasso-museet i Málaga like rundt hjørnet og bare 11 minutter å gå til Málaga havn. Denne leiligheten ligger 0,3 mi (0,4 km) unna Málaga-katedralen og 0,3 mi (0,5 km) unna Calle Larios. Føl deg som hjemme på et av de 7 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et kjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Sengen har dundyner og sengetøy av topp kvalitet. Underholdningen er sikret med en 45-tommers smart-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Rommene har mikrobølgeovn og vaskemaskin, og rengjøring tilbys ukentlig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Plaza de la Merced - 0,1 km
Picasso-museet i Málaga - 0,2 km
Picassos fødested - 0,2 km
Det romerske teater i Málaga - 0,2 km
Teatro Cervantes de Málaga - 0,3 km
Málaga universitet - 0,4 km
Museo Palacio Episcopal ARS Málaga - 0,4 km
Málaga-katedralen - 0,4 km
Calle Larios - 0,5 km
Alameda del Tajo - 0,5 km
Plaza de la Constitucion - 0,6 km
Alcazaba - 0,6 km
Málaga Park - 0,6 km
Carmen Thyssen-museet - 0,6 km
Soho - 0,6 km
Nærmeste store flyplass er Málaga (AGP) - 11,8 km
Gjester har tilgang til blant annet hurtigutsjekking og heis. Ferdiglaget frokost tilbys daglig fra kl. 09.00 til kl. 11.00 mot et tillegg.- Pris for frokost tilberedt etter bestilling: ca. EUR 9.1 for voksne og EUR 9.1 for barn
- Kjæledyravgift: EUR 22 per kjæledyr, per natt
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Gebyr ved tidlig innsjekking: EUR 15 (med forbehold om tilgjengelighet)
- Gebyr ved sen utsjekking: EUR 15 (med forbehold om tilgjengelighet)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Gjestene kan låse opp rommet med mobilnøkkel.
