Mandala Seafront Suites
Laganas,
Hellas
Fasiliteter
- Flyplass Zakinthos (ZTH): 7.2 km
Om hotellet
Når du har Mandala Seafront Suites i Zakynthos som overnattingssted, bor du på stranden, kun 1 minutter å kjøre fra Laganás strand og 9 minutter fra Zakynthos fergeterminal. Dette hotellet ved stranden ligger 8,2 mi (13,2 km) unna Tsilivi Beach og 11,4 mi (18,3 km) unna Alykanas-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 10 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har minibar. Rommene har egen møblert balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene har badekar eller dusj og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Det joniske hav - 0,1 km
Zakynthos nasjonale marinepark - 0,1 km
Laganás strand - 0,1 km
Agios Sostis-stranden - 1,7 km
Cameo-øya - 2 km
Kalamaki Crazy Golf - 4,6 km
St. Dionysos kirke - 7,6 km
Agios Dionysios - 7,7 km
St. Dionysios - 7,7 km
Kastro - 8 km
Romas herskapshus - 8 km
Zakynthos fergeterminal - 8,2 km
FZ Go Kart - 8,6 km
Kirken av Saint Nicholas av Molos - 8,6 km
Zakynthos bysantiske museum - 8,7 km
Den foretrukne flyplassen for Mandala Seafront Suites er Zakynthos (ZTH-Zakynthos internasjonale flyplass) - 7,3 km
Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, hurtigutsjekking og en døgnåpen resepsjon. Nyt utsikten fra en terrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert). Ta deg et måltid i restauranten eller bli på rommet og benytt deg av dette hotellets romservice (på fastsatte tidspunkter). Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Zakynthos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgiften for fasiliteter inkluderer tilgang til boblebad
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.

