Villa Ouranos our Dream in Blue and Cream With Seaview and Pool

Agios Nikolaos, Hellas Flagget til Hellas

Fasiliteter

  • Flyplass Kreta Heraklion (HER): 80.1 km

Gjesters vurdering

| 5/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du denne villaen i Agios Nikolaos, vil du ha Istro strand like rundt hjørnet og bare 2 minutter å kjøre til Gylden strand. Denne villaen ligger 0,8 mi (1,3 km) unna Voulisma strand og 1,2 mi (2 km) unna Agios Panteleímonas. Føl deg som hjemme i denne villaen. Wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Badet har badekar eller dusj. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Istro strand - 0,5 km
Gylden strand - 1,5 km
Gournia arkeologiske utgravninger - 4,5 km
Voulisma strand - 1,3 km
Agios Panteleímonas - 2 km
Karavostasi strand - 2,9 km
Pachia Ammos strand - 6,5 km
Almiros - 10,6 km
Ámmos - 13,2 km
Nostimon - 13,4 km
Voulismeni-sjøen - 13,8 km
Folkemuseum - 13,8 km
Gournia - 13,9 km
Kitroplateía - 14 km
Agios Nikolaos arkeologiske museum - 14,4 km

De nærmeste flyplassene er:
Sitia (JSH) - 53,2 km
Heraklion (HER-Nikos Kazantzakis) - 72,1 km

Foretrukket flyplass for denne villaen er Heraklion (HER-Nikos Kazantzakis).

Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Dra nytte av blant annet et utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Denne villaen har i tillegg wi-fi (inkludert) og grill.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Agios Nikolaos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Kjæledyravgift: EUR 20 per kjæledyr, per opphold
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.

Kart

Laster inn søkeresultater...