Mia hotel apartment

Ayia Napa, Kypros Flagget til Kypros

Fasiliteter

  • Flyplass Larnaca (LCA): 58.7 km

Gjesters vurdering

| 3,9/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Mia hotel apartment i Agia Napa (Ayia Napa bysentrum) som overnattingssted, vil du ha mindre enn 10 minutter å kjøre til Nissi-stranden og THALASSA kommunale museum. Dette leilighetshotellet ligger 6,5 mi (10,5 km) unna Fikentrebukten og 0,6 mi (1 km) unna Stranden i Den greske bukta. Føl deg som hjemme i et av de 55 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et tekjøkken. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har skrivebord og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Ayia Napa kloster - 0,4 km
THALASSA kommunale museum - 0,5 km
Den hellige jomfrus kirke - 0,5 km
Ayia Napa akvedukt - 0,9 km
Ayia Napa rådhus - 0,9 km
Parko Paliatso Luna-parken - 1 km
Dykkebase - 1 km
Stranden i Den greske bukta - 1,1 km
Turistinformasjon Ayia Napa - 1,1 km
Pantachou-stranden - 1,3 km
Limanaki-stranden - 1,3 km
Ayia Napa havn - 1,4 km
Glyki Nero-stranden - 1,5 km
Katsarka strand - 1,5 km
Agios Epifanios kirke - 1,5 km

Den foretrukne flyplassen for Mia hotel apartment er Larnaka (LCA - Larnaka int.) - 51,8 km

Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon og safe i resepsjonen. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Du tilbys blant annet et sesongbasert utendørsbasseng og wi-fi (inkludert). Som gjest på Mia hotel apartment kan du få deg en matbit i snackbaren/delikatesseforretningen. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.30 til kl. 10.30 mot et tillegg.
  • Pris for frokostbuffé: ca. EUR 8 for voksne og EUR 5 for barn

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Det sesongbaserte bassenget er åpent fra 01. april til 31. oktober.
  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 09.00 og kl. 18.00.

Kart

Laster inn søkeresultater...