D9 center of Glyfada

Glyfada, Hellas Flagget til Hellas

Fasiliteter

  • Flyplass Athen (ATH): 25.4 km

Om hotellet

Denne leiligheten ligger sentralt til i Glyfáda, mindre enn en 10 minutters kjøretur fra Glyfáda strand og Vouliagméni-sjøen. Denne leiligheten ligger 8,8 mi (14,1 km) unna Syntagma og 9,4 mi (15,1 km) unna Akropolis. Føl deg som hjemme i denne leiligheten, som er utstyrt med airconditioning og et kjøkken med kjøleskap og stekeovn. Det finnes en privat møblert balkong. Wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert, og underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV. Bekvemmelighetene omfatter mikrobølgeovn og kaffetraktere/tekokere. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Glyfáda handleområde - 0,1 km
Glyfáda strand - 1,6 km
Glyfáda marina - 1,8 km
Glyfáda golfklubb i Athen - 2,2 km
Voúla strand - 2,4 km
Athens Øyehospital - 2,4 km
Mediterraneo sykehus - 3,6 km
The Ellinikon Experience Park - 5,7 km
Kavoúri strand - 6,2 km
Astir-stranden - 7 km
Vouliagméni-sjøen - 7,4 km
Kalamaki-stranden - 7,5 km
Álimos marina - 7,5 km
Alimos strand - 7,7 km
Varkiza-stranden - 8 km

Den foretrukne flyplassen for denne leiligheten er Athen (ATH-Eleftherios Venizelos) - 24,5 km

Denne leiligheten er et røykfritt overnattingssted som har parkering i nærheten (inkludert) og parkering i nærheten.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: EUR 500 per overnattingsenhet per opphold
  • Lokale myndigheter i Glyfáda pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 8.00 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...