Villa Saint Hubert
Nice,
Frankrike
Fasiliteter
- Flyplass Nice (NCE): 8.3 km
Om hotellet
Har du Villa Saint Hubert som ditt overnattingssted i Nice vil du bo sentralt, kun 5 minutter å kjøre fra Promenade des Anglais og Place Masséna. Dette hotellet ligger 2,5 mi (4 km) unna Nice marina og 13,3 mi (21,4 km) unna Circuit de Monaco. Føl deg som hjemme i et av de 13 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner (på forespørsel). Rommene har skrivebord og sengeoppredning, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Avenue Jean Medecin - 0,9 km
Musee National Marc Chagall - 1,1 km
Basilique Notre Dame - 1,2 km
Nice Étoile kjøpesenter - 1,3 km
Clinique Saint Antoine - 1,5 km
Place Masséna - 1,8 km
Promenade du Paillon - 1,9 km
Matisse Museum - 2 km
Albert den førstes hager - 2,1 km
Nice teater - 2,1 km
Casino Ruhl - 2,2 km
Cimiez amfiteater - 2,2 km
Quai des Etats Unis - 2,2 km
Verdure-teatret - 2,2 km
Plage Beau Rivage - 2,2 km
Nærmeste store flyplass er Nice (NCE-Cote d'Azur) - 7,9 km
Gjester har tilgang til blant annet et flerspråklig personale, bagasjeoppbevaring og safe i resepsjonen. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Nyt utsikten fra en terrasse og en hage og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert). Kontinental frokost tilbys daglig fra kl. 07.30 til kl. 10.00 mot et tillegg.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift på 6.70 prosent
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for kontinental frokost: ca. EUR 9.5–12 for voksne og EUR 9.5–12 for barn
- Pris for selvbetjent parkering utendørs: 10 EUR per dag (ubegrenset antall inn- og utkjøringer)
- Avgift for ekstraseng: 12 EUR per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
