Blue Palm Zanzibar

Zanzibar, Tanzania Flagget til Tanzania

Fasiliteter

  • Flyplass Zanzibar (ZNZ): 55.8 km

Gjesters vurdering

| 4,3/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

I Bwejuu ligger Blue Palm Zanzibar kun en 1 minutters kjøretur unna Bwejuu Beach og 7 minutter unna Dongwe Beach. Dette hotellet ved stranden ligger 3,4 mi (5,5 km) unna Paje strand og 5,1 mi (8,1 km) unna Kite Centre Zanzibar. Føl deg som hjemme i et av de 10 gjesterommene. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene har dusj, regndusjhode og toalettartikler (inkludert). Rommene har safe og sengeoppredning, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Bwejuu Beach - 0,3 km
Dongwe Beach - 3,4 km
Paje strand - 5,5 km
Maalum Cave Pool - 7,3 km
Kite Centre Zanzibar - 8,1 km
Pingwe Beach - 8,2 km
Jambiani strand - 8,7 km
Kuza-hulen - 9,9 km
Swahili Cave - 10,3 km
Michamvi Sunset Viewpoint - 10,6 km
Michamvi Kae Beach - 12,3 km
Jozani Chwaka Bay National Park - 17,2 km
Jozani Forest National Park Mangrove Walk - 21 km
Makunduchi Beach - 25 km
Menai Bay Beach - 32,3 km

Nærmeste store flyplass er Zanzibar (ZNZ-Zanzibar internasjonale flyplass) - 55,6 km

Resepsjonen er kun bemannet i et begrenset antall timer. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Skjem bort deg selv med massasjer og kroppsbehandlinger på stedet. Benytt deg av rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og sykkelutleie. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bryllupstjenester. Ta deg noe å spise på Seaview, en restaurant ved stranden med en bar/lounge og utsikt over hagen. Mingle med andre gjester - her tilbys alle gjester mottakelse (inkludert) daglig. Besøk en strandbar eller en bassengbar og slapp av med din favorittdrink. Kontinental frokost er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.30 til kl. 10.00. De følgende fasilitetene er sesongmessig stengt hvert år. De vil være stengt fra 1. april til 31. mai:
  • Bar/lounge
  • Spisested(er)
  • Svømmebasseng

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: USD 5.00 per person, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.

Kart