Hotel Vino

Durres, Albania Flagget til Albania

Fasiliteter

  • Flyplass Tirana (TIA): 34.7 km

Om hotellet

Når du har Hotel Vino som overnattingssted når du skal til Durrës, vil du bare være en 10 minutters kjøretur unna Blue Star kjøpesenter og Havn i Durrës. Dette hotellet ligger 24,3 mi (39,1 km) unna Forsvarsdepartementet og 24,4 mi (39,3 km) unna Skanderbeg-plassen. Føl deg som hjemme i et av de 16 gjesterommene. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Havn i Durrës - 4,7 km
Blue Star kjøpesenter - 5 km
Aleksandër Moisiu-teateret - 5,5 km
Forum og romerske bad - 7 km
Bysantisk marked - 7,2 km
Saint Pavel og Saint Ast ortodokse kirke - 7,2 km
Epidamn bulevard - 7,3 km
Venetiansk tårn - 7,4 km
Aleksandër Moisiu museumshus - 7,5 km
Fatih-moskeen - 7,5 km
St. Lucia katolske kirke - 7,6 km
Arena Karting Albania - 7,7 km
Durrës amfiteater - 7,8 km
Kongelig villa i Durrës - 7,9 km
Durrës arkeologiske museum - 7,9 km

Nærmeste store flyplass er Tirana (TIA - Nene Tereza int.) - 37,5 km

Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Nyt utsikten fra en terrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert). På Hotel Vino kan du spise et bedre måltid i restauranten. Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 1.43 per person, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Avgift for ekstraseng: 20.0 EUR per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Kart

Laster inn søkeresultater...