Ycona Luxury Resort

Uroa, Tanzania Flagget til Tanzania

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Treningsrom
  • Flyplass Zanzibar (ZNZ): 43.2 km

Gjesters vurdering

| 4,6/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Hvis du velger Ycona Luxury Resort som ditt overnattingssted når du skal besøke Uroa, bor du i nærheten av bukten og mindre enn 5 minutter å kjøre fra Uroa Beach og Marumbi Beach. Dette hotellet ved stranden ligger 9,4 mi (15,1 km) unna Kiwengwa strand og 28,7 mi (46,2 km) unna Paje strand. Føl deg som hjemme i et av de 40 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med minibar og espressomaskin. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene har dusj, regndusjhode og designertoalettartikler. Rommene har safe og kaffetrakter/tekoker, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Uroa Beach - 1 km
Marumbi Beach - 2,3 km
Pongwe Beach - 6,9 km
Jozani Chwaka Bay National Park - 9,2 km
Kiwengwa strand - 15,1 km
Mtoni Palace Ruins - 20,6 km
Mapenzi strand - 23,4 km
Pwani Mchangani Beach - 24,4 km
Muyuni-stranden - 27,5 km
Amaan Stadium - 28,3 km
Menai Bay Beach - 28,7 km
Masingini Forest - 31,2 km
Jozani Forest National Park Mangrove Walk - 32,7 km
Kigomani Beach - 32,7 km
The Ancient Door of Stone Town - 33,6 km

Nærmeste store flyplass er Zanzibar (ZNZ-Zanzibar internasjonale flyplass) - 38,7 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt mot et tillegg. Slapp av på den private stranden, eller nyt andre fasiliteter som et utendørsbasseng og et treningssenter. Dette hotellet i middelhavsstil har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bryllupstjenester. Ta deg noe å spise på Slyce- Italian Restaurant, en av dette hotellets 3 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Du kan også få noe lett å bite i på kafeen. Mingle med andre gjester – her tilbys alle gjester mottakelse (inkludert) på visse dager. Stedet har en strandbar, en bassengbar og 3 barer/lounger hvor du kan slappe av med noe forfriskende å drikke. Komplett frokost er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.30 til kl. 10.30.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 4.27 per person, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Avgift for flyplasstransport: EUR 100 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 4)
  • Kjæledyravgift: EUR 35 per kjæledyr, per natt
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Avgift for ekstraseng: 200.0 EUR per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 07.00 og kl. 19.00.
  • Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer).

Kart

Laster inn søkeresultater...