One&Only One Za'abeel

Bur Dubai, De forente arabiske emirater Flagget til De forente arabiske emirater

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Treningsrom
  • Flyplass Dubai (DXB): 18.6 km

Om hotellet

One&Only One Za'abeel ligger i Dubai (Za'abeel) og med et opphold her vil du være en 5 minutters spasertur unna Dubai World Trade Centre og en 5 minutters kjøretur fra Dubai Creek. Dette hotellet med familievennlig profil ligger 2,9 mi (4,7 km) unna Burj Khalifa og 3,3 mi (5,4 km) unna Dubai Mall. Føl deg som hjemme i et av de 229 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med minibar (med noen artikler inkludert) og espressomaskin. Sengen har Tempur-Pedic-madrass og sengetøy av topp kvalitet. Underholdningen er sikret med en 58-tommers smart-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, hårføner og badekåper. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Dubai World Trade Centre - 0,4 km
Dubai internasjonale konferanse- og utstillingssenter - 1 km
Zabeel-parken - 1,7 km
Dubai Frame - 1,8 km
Dubai Garden Glow - 2 km
Handlegaten i Emirates Towers - 2,1 km
Museum of the Future - 2,1 km
Al Hudaiba park - 2,8 km
Etihad museum - 3,4 km
BurJuman kjøpesenter - 3,5 km
Iransk moské - 3,5 km
Jumeirah moskeen - 3,9 km
Dubai Aquarium & Underwater Zoo - 4,3 km
Dubai Mall - 4,3 km
La Mer nord-stranden - 4,5 km

De nærmeste flyplassene er:
Dubai (DXB - Dubai int.) - 9,9 km
Sharjah (SHJ-Sharjah int.) - 36,1 km
Dubai (DWC – Al Maktoum internasjonale lufthavn) - 60,9 km

Foretrukket flyplass for One&Only One Za'abeel er Dubai (DXB - Dubai int.).

Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, bagasjeoppbevaring og heis. Planlegger du en event i Dubai? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 417 kvadratmeter, blant annet konferanserom og 8 møterom. Gjestene tilbys betjent parkering inkludert på stedet. Nyt rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og et treningssenter. Dette hotellet tilbyr også concierge-tjenester og bankettsal. Ta deg noe å spise på et av dette hotellets mange spisesteder, som omfatter 6 restauranter og en kafé. Koble av med noe godt å drikke i en av stedets 2 barer/lounger. Overnattingsstedet vil være under oppussing fra 9. juni 2025 til 30. september 2026 (sluttdatoen kan bli endret). Dette påvirker følgende områder:
  • Ett av svømmebassengene
  • Spisested(er)
I løpet av renoveringsarbeidet vil dette hotellet gjøre sitt beste for å redusere støy og forstyrrelser.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: AED 20.00 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Massasjetjenester må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...