Serenity Apartments

Alcúdia, Spania Flagget til Spania

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Flyplass Mallorca (PMI): 57.8 km

Om hotellet

Når du har Serenity Apartments i Alcúdia som overnattingssted, bor du i underholdningsområdet, kun 3 minutter å kjøre fra Alcúdia havn og 9 minutter fra Playa de Muro. Dette leilighetshotellet ligger 0,5 mi (0,8 km) unna Alcúdia-stranden og 7,5 mi (12,1 km) unna Pollensa havn. Føl deg som hjemme på et av de 40 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et tekjøkken med komfyrtopp og mikrobølgeovn. Rommene har egen balkong. Underholdningen er sikret med en 42-tommers flatskjerm-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Rommene har safe og separat sitteområde, og rengjøring tilbys etter avtale. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Hidropark - 0,7 km
Alcúdia-stranden - 0,8 km
Platja dels Francesos - 1,6 km
Alcúdia havn - 2 km
Cova de Sant Martí - 2 km
Sant Jaume-museet - 2,3 km
Pollentia monografisk museum - 2,3 km
San Jaimes kirke - 2,4 km
Auditori d'Alcúdia - 2,4 km
Ca’n Canta - 2,5 km
Pollentia romerske ruiner - 2,8 km
Middelaldermurer - 2,8 km
Xara byport - 2,8 km
Playa de Muro - 2,9 km
Plaza de Toros - 3 km

Nærmeste store flyplass er Palma de Mallorca (PMI) - 60,4 km

Gjester har tilgang til blant annet et flerspråklig personale og vaskeritjenester. Du tilbys blant annet et utendørsbasseng og kan nyte utsikten fra en hage.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift som skal betales til overnattingsstedet. Avgiften reduseres med 50 % etter den 8. natten, og barn under 16 år er unntatt avgiften. Andre unntak og reduksjoner kan finne sted. For mer informasjon, ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 30. april: EUR 0.83 per person, per natt i opptil 9 netter og deretter EUR 0.41. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. mai til den 31. oktober: EUR 3.30 per person, per natt i opptil 9 netter og deretter EUR 1.65. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Kjæledyravgift: EUR 50 per kjæledyr, per opphold
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Avgift for barneseng (babyseng): 20.0 EUR per opphold

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 09.00 og kl. 19.00.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...