GF Fañabe
Playa de Fanabé,
Spania
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Barnebasseng
- Oppvarmet basseng
- Restaurant
- Bar
- Air condition
- Treningsrom
- Spa
- Barneklubb
- Flyplass Tenerife (TFS): 20.2 km
Om hotellet
I Adeje (Costa Adeje) ligger GF Fañabe mindre enn en 15 minutters spasertur unna Fañabé-stranden og Playa del Duque. Dette hotellet med familievennlig profil ligger 3,2 mi (5,1 km) unna Siam park og 3,8 mi (6,1 km) unna Las Américas-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 413 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar og LCD-TV. Rommene har egen balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene inkluderer bideer og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
The Duke Shops - 0,2 km
Megabowl - 0,5 km
Plaza del Duque kjøpesenter - 0,5 km
Fañabé-stranden - 0,6 km
Spa Vitanova - 0,7 km
Playa del Duque - 0,8 km
La Pinta-stranden - 1,3 km
Playa Puerto Colón - 1,3 km
El Beril - 1,3 km
Gran Sur kjøpesenter - 1,4 km
Tenerife marinesenter - 1,6 km
Puerto Colon marina - 1,7 km
Centro Comercial San Eugenio - 1,8 km
Tenerife-strender - 1,8 km
Playa de la Enramada - 2,2 km
De nærmeste flyplassene er:
Tenerife (TFS-Tenerife sør) - 20,1 km
La Gomera (GMZ) - 82,5 km
Foretrukket flyplass for GF Fañabe er Tenerife (TFS-Tenerife sør).
Gjester har tilgang til blant annet tilgang til internett (via kabel) (mot et tillegg), et forretningssenter og renseri-/vaskeritjenester. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer. Her har du tilgang til blant annet 5 utendørsbassenger, en nattklubb og et dampbad. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), et spillrom og gavebutikk/kiosk. Ta deg et måltid på Snack Bar Restaurante eller noe lett å bite i på kafeen. På dette hotellet tilbys det også romservice (på fastsatte tidspunkter). Slapp av med noe godt i glasset på en av overnattingsstedets 3 barer/lounger eller 2 bassengbarer.- Avgift for bruk av kablet internett i fellesområdene: EUR 4 per time (prisene kan variere)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 10.00 og kl. 18.00.
- Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.





