Steigenberger Minerva Nile Cruise - Every Thursday from Luxor for 07 & 04 Nights - Every Monday From Aswan for 03 Nights
Luxor,
Egypt
Luxor,
Egypt
Dette skipet legger fra kai fra Luxor for minst en del av oppholdet ditt. Føl deg som hjemme i et av de 77 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar og LCD-TV. Underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har dusj og hårføner. Rommene har safe og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Nilen - 0,1 km
Luxor Corniche - 1,2 km
Mansheya gate - 1,5 km
Luxor-tempelet - 1,6 km
Abu El-Hagag moskeen - 1,6 km
Mumifiseringsmuseet - 1,9 km
Luxor-markedet - 2,7 km
Luxor museum - 3,1 km
ACE-Dyrepleie i Egypt - 3,4 km
Karnak lyd- og lysshow - 3,6 km
Karnak - 4,4 km
Temple Barque-kapellet til Ramses III - 4,5 km
Amun-Re-distriktet - 4,6 km
Obelisk av Thutmoses I - 4,7 km
Ramses II-tempelet - 4,9 km
Nærmeste store flyplass er Luxor (LXR-Luxor internasjonale flyplass) - 10,8 km
Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Gå ikke glipp av rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og et treningssenter. Dette cruiseskipet tilbyr også wi-fi (mot betaling), gavebutikk/kiosk og frisørsalong. På Steigenberger Minerva Nile Cruise - Every Thursday from Luxor for 07 & 04 Nights - Every Monday From Aswan for 03 Nights kan du spise et bedre måltid i restauranten. Stedet har en bassengbar samt 2 barer/lounger hvor du kan koble av med noe godt å drikke.Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.