Nile Cruise Luxor and Aswan 3 & 4 nights
Luxor,
Egypt
Fasiliteter
- Spa
- Flyplass Luxor (LXR): 10.4 km
Om hotellet
Dette skipet legger fra kai fra Luxor for minst en del av oppholdet ditt. Føl deg som hjemme i et av de 20 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med minibar og LCD-TV. Sengen har overmadrass, dundyner og sengetøy i egyptisk bomull, og samtlige rom har en sovesofa. Rommene har egen balkong. Underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med separat badekar og dusj, regndusjhode og designertoalettartikler. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Nilen - 0,1 km
Luxor Corniche - 0,9 km
Mansheya gate - 1,2 km
Abu El-Hagag moskeen - 1,4 km
Luxor-tempelet - 1,4 km
Mumifiseringsmuseet - 1,6 km
Luxor-markedet - 2,4 km
Luxor museum - 2,9 km
Karnak lyd- og lysshow - 3,3 km
ACE-Dyrepleie i Egypt - 3,4 km
Karnak - 4,1 km
Temple Barque-kapellet til Ramses III - 4,3 km
Amun-Re-distriktet - 4,4 km
Obelisk av Thutmoses I - 4,4 km
Ramses II-tempelet - 4,7 km
Nærmeste store flyplass er Luxor (LXR-Luxor internasjonale flyplass) - 10,4 km
Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys buss til og fra flyplassen døgnet rundt uten ekstra kostnad . Skjem bort deg selv på stedets spa, som tilbyr massasjer. Dette cruiseskipet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og piknikområde. På dette cruiseskipet kan du benytte deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Komplett frokost er inkludert og serveres daglig fra kl. 06.00 til kl. 09.00.- Ved bruk av kredittkort må du betale et gebyr på 2 prosent
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
