Bedouin lodge luxor

Luxor, Egypt Flagget til Egypt

Fasiliteter

  • Spa
  • •
  • Flyplass Luxor (LXR): 17.9 km

Om hotellet

Når du har Bedouin lodge luxor i Luxor som overnattingssted, bor du i nærheten av et kjøpesenter, kun 15 minutter å kjøre fra Kongenes dal og Luxor-tempelet. Denne hytta i luksuriøs stil ligger 1,1 mi (1,8 km) unna Memnon-kolossene og 1,8 mi (2,9 km) unna Medinet Habu. Føl deg som hjemme i et av de 9 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har peis. Gjester kan lage måltider i et delt/felles kjøkken. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har safe og aviser (inkludert), og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Memnon-kolossene - 1,8 km
Seti I's dødstempel - 3,1 km
Ramesseum - 3,2 km
Medinet Habu - 3,3 km
Bananøya - 3,3 km
Deir el-Medina - 3,5 km
Mansheya gate - 3,5 km
Carters hus - 3,5 km
Luxor-tempelet - 3,5 km
Adelsmennenes graver - 3,5 km
Luxor Corniche - 3,6 km
Nekropolis i det gamle Theben - 4 km
Malkata - 4,3 km
Tempelet til Mentuhotep II - 4,5 km
Dronningenes dal - 4,8 km

Nærmeste store flyplass er Luxor (LXR-Luxor internasjonale flyplass) - 28,8 km

Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Gjestene tilbys betjent parkering inkludert på stedet. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer og kroppsbehandlinger. Her har du tilgang til blant annet et treningssenter og sykkelutleie. Denne hytta har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og barnepass. Ta deg noe å spise i en av denne lodgens 4 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Mingle med andre gjester - her tilbys alle gjester mottakelse (inkludert) daglig. Trenger du å slappe av litt? Ta en pause med noe godt å drikke på en av overnattingsstedets 4 barer/lounger. Lokale retter tilbys daglig fra kl. 04.00 til kl. 11.30 mot et tillegg. De følgende fasilitetene eller tjenestene vil være utilgjengelig fra 25. juli 2027 til 10. august 2027 (datoene kan endres):
  • En av barene/loungene
  • Ett av spisestedene
  • Frokost
  • Daglig rengjøring
  • Treningslokaler
  • Varme kilder
  • Fasiliteter for klesvask
  • Møtelokaler
  • Parkeringsområde
  • Rekreasjonsfasiliteter
  • Spa
  • Spa-/skjønnhetstjenester
  • Barnepass
  • Svømmebasseng
  • Pris for frokost med lokale retter: ca. USD 2 for voksne og USD 2 for barn

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Kart