Vista Mojácar Apartamentos
Mojacar Playa,
Spania
Fasiliteter
Om hotellet
Dersom du velger Vista Mojácar Apartamentos når du skal besøke Mojacar, bor du i nærheten av strand og 14 minutters gange fra Sierra Cabrera. Dette leilighetshotellet ligger 7,4 mi (11,8 km) unna Cabo de Gata-Níjar naturpark og 1,3 mi (2 km) unna Playa Venta del Bancal. Føl deg som hjemme på et av de 38 aircondition-avkjølte gjesterommene, som inneholder peis og Flatskjerm-TV. Rommene har egen balkong. Ethvert kjøkken er utstyrt med kjøleskap/fryseboks i full størrelse, komfyrtopp og mikrobølgeovn. Underholdningen er sikret med digital-TV. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Sierra Cabrera - 1,2 km
Playa Venta del Bancal - 1,6 km
Descargador strand - 2,7 km
Fuente Pública de Mojácar - 3,5 km
Santa Maria kirke - 4 km
El Mirador del Castillo - 4,1 km
Playa de Rumina - 4,1 km
Playa Macenas - 4,5 km
Mojacar marina golfklubb - 5,2 km
Marina de la Torre-stranden - 5,5 km
Karting Garrucha - 7 km
Puerto de Garrucha - 8 km
Gokarting - 8,7 km
Sombrerico-stranden - 9,4 km
Cala de la Granatilla - 9,7 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum: EUR 100 per opphold
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- En kjæledyrsavgift vil bli pålagt
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Avgift for rengjøring: EUR 50 per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Det sesongbaserte bassenget er åpent fra mai til oktober.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
- Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
