Riad Danka Boutique Hôtel
Marrakesh,
Marokko
Marrakesh,
Marokko
Riad Danka Boutique Hôtel er et ideelt sted å overnatte i Marrakech (Medina). Herfra vil du ha mindre enn 15 minutter å gå til Jemaa el-Fnaa og Koutoubia-moskeen. Denne riaden ligger 0,5 mi (0,8 km) unna Bahia palass og 1,1 mi (1,8 km) unna Le Grand Casino de La Mamounia. Føl deg som hjemme i et av de 6 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med hårføner og badekåper. Rommene har safe med plass til bærbar PC og massasje på rommet, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Rahba Kedima - 0,2 km
Souk Laghzel - 0,3 km
Souk Zrabi - 0,3 km
Place Des Epices - 0,3 km
Criee Berbere - 0,3 km
Souk Semmarine - 0,4 km
Mouassine-fontenen - 0,5 km
Shrob ou Shouf fontene - 0,5 km
Souk Cherifia - 0,5 km
Jemaa el-Fnaa - 0,6 km
Mouassine-moskeen - 0,6 km
Almoravid Koubba - 0,6 km
Marrakech-museet - 0,6 km
Ben Youssef Madrasa - 0,6 km
Ben Youssef-moskeen - 0,6 km
Nærmeste store flyplass er Marrakech (RAK-Menara) - 8,7 km
Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys transport fra flyplassen til hotellet døgnet rundt mot et tillegg. Skjem bort deg selv på stedets massasjer, kroppsbehandlinger og ansiktsbehandlinger. Liker du fritidsaktiviteter, har du her blant annet tilgang til et utendørsbasseng, et innendørsbasseng og et dampbad. Denne riaden har i tillegg wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. På Riad Danka Boutique Hôtel kan du spise et bedre måltid i restauranten. Komplett frokost er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 11.00.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.