La Onda Hotel
Durres,
Albania
Fasiliteter
- Flyplass Dubrovnik (DBV): 287 km
- Flyplass Tirana (TIA): 36.9 km
Om hotellet
Når du har La Onda Hotel som overnattingssted når du besøker Durrës, vil du ikke ha mer enn 15 minutter å kjøre til hverken Arena Karting Albania eller Epidamn bulevard. Dette hotellet ved stranden ligger 25,5 mi (41,1 km) unna Forsvarsdepartementet og 25,6 mi (41,2 km) unna Skanderbeg-plassen. Føl deg som hjemme i et av de 4 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar og smart-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Badene har dusj og tannbørste og tannkrem. Rommene har flaskevann (inkludert) og takvifte, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Blue Star kjøpesenter - 7,4 km
Arena Karting Albania - 7,6 km
Aleksandër Moisiu-teateret - 7,8 km
Havn i Durrës - 8,2 km
Forum og romerske bad - 9,9 km
Bysantisk marked - 10 km
Saint Pavel og Saint Ast ortodokse kirke - 10,1 km
Epidamn bulevard - 10,2 km
Venetiansk tårn - 10,2 km
Aleksandër Moisiu museumshus - 10,3 km
Fatih-moskeen - 10,4 km
St. Lucia katolske kirke - 10,5 km
Durrës amfiteater - 10,7 km
Kongelig villa i Durrës - 10,7 km
Durrës arkeologiske museum - 10,8 km
Nærmeste store flyplass er Tirana (TIA - Nene Tereza int.) - 37,3 km
Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, bagasjeoppbevaring og heis. Gjestene tilbys betjent parkering inkludert på stedet. Dette hotellet tilbyr røykeområder. Kontinental frokost er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 1.43 per person, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for ekstraseng: 20 EUR per opphold
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

