Hotel Jade by Manotel

Genève, Sveits Flagget til Sveits

Fasiliteter

  • Restaurant
  • Bar
  • Flyplass Geneve (GVA): 5.7 km
  • Tekjøkken
  • Helsestudio
  • Heis
  • Restaurant
  • WiFi
  • Parkering
  • Air Condition
  • Bar

Om hotellet

Hotel Jade by Manotel tilbyr en unik blanding av komfort og ro i hjertet av Genève. Inspirert av prinsippene i Feng Shui, skaper dette boutiquehotellet en fredelig atmosfære for både forretnings- og fritidsreisende. Den sentrale beliggenheten plasserer deg bare en kort spasertur fra Genfersjøen, Cornavin jernbanestasjon og byens livlige shopping- og restaurantdistrikter.

Hotellet har moderne, gjennomtenkte rom med beroligende innredning og naturlig lys. Hvert rom er utstyrt med aircondition, gratis Wi-Fi, flatskjerm-TV, safe og te- og kaffefasiliteter. Romslige bad og komfortable senger sikrer et avslappende opphold, enten du besøker for arbeid eller avslapning.

Gjestene kan starte dagen med en deilig frokost servert i det lyse spisestuen eller nyte den fredelige utendørs Zen-hagen, perfekt for å slappe av etter en travel dag. Hotellet tilbyr også døgnåpen resepsjon, vaskeritjenester og forretningsfasiliteter for å imøtekomme alle dine behov under oppholdet.

Hotel Jade by Manotels sentrale beliggenhet gjør det enkelt å utforske Genèves toppattraksjoner, inkludert gamlebyen, FNs hovedkvarter og byens anerkjente museer. Med utmerkede offentlige transportforbindelser i nærheten, vil du ha hele byen for hånden for en minneverdig sveitsisk ferie.

Kart

Laster inn søkeresultater...