acora Bonn Living the City
Köln,
Tyskland
Fasiliteter
- Flyplass Düsseldorf (DUS): 84.0 km
Om hotellet
Går du for acora Bonn Living the City i Bonn (Stadtbezirk Bonn) som overnattingssted, vil du være en 2 minutters kjøretur unna Rhinland naturpark og 5 minutter fra Heerstraße. Dette hotellet ligger 12,7 mi (20,5 km) unna Phantasialand og 2,2 mi (3,6 km) unna August Mackes hus. Føl deg som hjemme i et av de 96 gjesterommene, som har minibar og LED-TV. Rommene har egen balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Badene har dusj og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Rhinland naturpark - 0,7 km
Rhinen - 3,3 km
Heerstraße - 3,5 km
August Mackes hus - 3,6 km
Arte Fact - 3,9 km
Haus der Springmaus - 3,9 km
Bonn kvinnemuseum - 3,9 km
Old Cemetery - 4 km
Bonner Künstlerhaus - 4 km
Det gamle rådhuset - 4,2 km
LVR-LandesMuseum Bonn - 4,4 km
Rheinisches Landesmuseum Bonn - 4,4 km
Beethoven-huset - 4,5 km
Sterntor - 4,5 km
Beethoven-statuen - 4,6 km
Nærmeste store flyplass er Köln - Bonn flyplass (CGN) - 23,7 km
Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, bagasjeoppbevaring og safe i resepsjonen. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert) og tur-/billettassistanse. Overnattingsstedet er stengt mellom 23. desember og 2. januar.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift på 7.49 prosent
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Kjæledyravgift: EUR 25 per kjæledyr, per natt
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Barn som er 13 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
- Dette overnattingsstedet tillater bare kjæledyr på bestemte rom (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer). Gjestene kan be om å få en av disse rommene ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Det er mulig å betale uten kontanter; gjestene kan låse opp rommet med mobilnøkkel.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
