The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah, Al Hamra Beach
Ras al-Khaimah,
De forente arabiske emirater
Fasiliteter
- Bar
- Spa
- Flyplass Dubai (DXB): 84.6 km
Om hotellet
Går du for The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah, Al Hamra Beach i Ras Al Khaimah (Al Hamra Village) som overnattingssted, vil du være en 2 minutters kjøretur unna Al Hamra golfklubb og 5 minutter fra Al Hamra-kjøpesenteret. Dette hotellet ved stranden ligger 6,2 mi (10 km) unna Al Hamra marina og yacht club og 11,4 mi (18,4 km) unna Dreamland. Føl deg som hjemme på et av de 32 aircondition-avkjølte gjesterommene, som inneholder privat basseng og LCD-TV. Rommene har egen møblert terrasse. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og med en iPod-dokkingstasjon kan du høre på din egen musikk. Badene har separat badekar og dusj med dype avslapningsbadekar og regndusjhode. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Al Hamra golfklubb - 0,8 km
Al Hamra-kjøpesenteret - 1,9 km
Al Hamra marina og yacht club - 10 km
Dreamland - 18,4 km
Super Bowling - 22,1 km
Flamingo-stranden - 22,7 km
Khuzam familiepark - 23,5 km
Jungle Bungle - 24,4 km
Al Qawasim Corniche - 24,5 km
RAK Perlemuseum - 24,6 km
Al Qasr Al Ghamedh - 25,2 km
RAK kjøpesenter - 25,5 km
Sidroh-stranden - 25,6 km
Nasjonalmuseet i Ras al Khaimah - 25,8 km
Sheikh Mohammed Bin Salim Al Qasimi-moskeen - 26,5 km
De nærmeste flyplassene er:
Ras al Khaimah (RKT-Ras al Khaimah internasjonale flyplass) - 38,3 km
Sharjah (SHJ-Sharjah int.) - 68,6 km
Foretrukket flyplass for The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah, Al Hamra Beach er Ras al Khaimah (RKT-Ras al Khaimah internasjonale flyplass).
Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys betjent parkering inkludert på stedet. Skjem bort deg selv på stedets spa, som tilbyr massasjer og ansiktsbehandlinger. Etter en dag på den private stranden kan du nyte andre rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og et innendørsbasseng. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bryllupstjenester. Smak på internasjonale retter på Shore house, en restaurant ved stranden, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Slapp av om kvelden med noe å drikke i baren/loungen eller bassengbaren. Frokostbuffé serveres fra kl. 07.00 til kl. 10.30 på hverdagene og fra kl. 07.00 til kl. 11.00 i helgene, mot et tillegg.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Nyttårsmiddag (31. desember): AED 1100
- Avgift for nyttårsmiddag (31. desember) per barn: 600 AED (fra 5 til 11 år)
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: AED 20.00 per overnattingsenhet, per natt Byen krever en turistskatt som må betales til overnattingsstedet. Avgiften er på AED 20.00 for det første gjesterommet per natt, og øker med AED 20.00 per natt for hvert ytterligere gjesterom.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. AED 175 per person
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
