Secrets Moxché Playa del Carmen - Adults Only

Playa del Carmen, Mexico Flagget til Mexico

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • •
  • Restaurant
  • •
  • Treningsrom
  • •
  • Spa
  • •
  • Flyplass Cancún (CUN): 51.4 km

Gjesters vurdering

| 4,5/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Beliggende i Playa del Carmen (Corasol) er Secrets Moxché Playa del Carmen - Adults Only mindre enn en 10 minutters kjøretur unna Gran Coyote Golf og El Camaleón Mayakoba golfbane. Føl deg som hjemme i et av de 485 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har nettbrett og minibar. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommet har safe med plass til bærbar PC og separat sitteområde, samt telefon med lokalsamtaler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Chun-Zumbul (dykkested) - 1,5 km
Gran Coyote Golf - 1,7 km
Playa Xcalacoco - 1,8 km
Offentlig strand 88 - 3 km
Punta Esmeralda-stranden - 3,2 km
Playa Avenida Colosio - 3,4 km
Guadalupe kirke - 3,5 km
Coco strand - 4 km
Plaza 28 de Julio - 4,4 km
Super Chedraui Selecto Avenida 10 - 4,5 km
Quinta Avenida - 4,6 km
Mario Villanueva Madrid - 4,6 km
Quinta Alegría kjøpesenter - 5 km
El Camaleón Mayakoba golfbane - 5,7 km
Temazcal Natura - 8,2 km

De nærmeste flyplassene er:
Cozumel, Quintana Roo (CZM-Cozumel internasjonale flyplass) - 41,9 km
Cancun, Quintana Roo (CUN-Cancun internasjonale flyplass) - 52,4 km

Foretrukket flyplass for Secrets Moxché Playa del Carmen - Adults Only er Cancun, Quintana Roo (CUN-Cancun internasjonale flyplass).

Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Gjestene tilbys betjent parkering inkludert på stedet. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger, og ansiktsbehandlinger. Her har du tilgang til blant annet 7 utendørsbassenger, en nattklubb og en utendørs tennisbane. Smak på internasjonale retter på Market Cafe, en restaurant hvor du kan spise utendørs med utsikt over hagen. Du kan også slappe av på rommet og benytte deg av romservice (døgnet rundt). Får du lyst på en forfriskende drink, kan du besøke en strandbar eller en av overnattingsstedets 7 barer/lounger eller 2 barer i basseng.
  • Depositum for kjæledyr: 65 USD per natt
  • Kjæledyravgift: USD 65 per kjæledyr, per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 08.00 og kl. 18.00.
  • Gjester under 18 år har ikke adgang til dette overnattingsstedet. Det er bare for voksne.
  • Overnattingsstedet tillater bare kjæledyr på bestemte rom og har andre kjæledyrrestriksjoner (gebyrer gjelder, og du finner disse i delen om gebyrer). Gjestene kan forhøre seg om det å ta med kjæledyr, ved å kontakte hotellet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

Kart

Laster inn søkeresultater...