Open Hotel
Rimini,
Italia
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Flyplass Bologna (BLQ): 125 km
Om hotellet
Open Hotel i Rimini (Marina Centro) er kun en 10 minutters kjøretur unna Rimini strand og Fiera di Rimini. Dette hotellet ligger 4,9 mi (7,9 km) unna Italia i miniatyr og 10,4 mi (16,7 km) unna Misano World Circuit Marco Simoncelli. Skjem bort deg selv og bo på et av de 36 gjesterommene, som er individuelt dekorert, og som er utstyrt med oppvarmet gulv og smart-TV. Sengen har overmadrass, dundyner og sengetøy av topp kvalitet. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommet har safe og skrivebord, samt telefon med lokalsamtaler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Viale Vespucci - 0,1 km
Viale Regina Elena - 0,3 km
Piazzale John Fitzgerald Kennedy - 0,3 km
Piazza Marvelli - 0,4 km
Rimini strand - 0,5 km
Federico Fellini Park - 0,9 km
Augustus bue - 1,5 km
River Green Golf - 1,6 km
Tempio Malatestiano - 1,7 km
Rimini pariserhjul - 1,7 km
Piazza Tre Martiri - 1,7 km
Antica Pescheria - 1,8 km
Rimini stadion - 1,8 km
Kirurgens hus - 1,8 km
Villa Maria - 2 km
De nærmeste flyplassene er:
Rimini (RMI-Federico Fellini internasjonale flyplass) - 6,9 km
Forlì int. lufthavn (FRL) - 58,6 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 4.00 per person, per natt, opptil 7 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 14 år.
- Depositumet må betales via bankoverføring senest 24 timer etter bestilling.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. EUR 12 for voksne og EUR 12 for barn
- Avgift for barneseng (babyseng): 25.0 EUR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Gjestene kan låse opp rommet med mobilnøkkel.


