harry’s home Zürich-Wallisellen

Zürich, Sveits Flagget til Sveits

Fasiliteter

  • Flyplass Zurich (ZRH): 6.3 km

Om hotellet

Når du har harry’s home Zürich-Wallisellen i Wallisellen som overnattingssted, bor du nær flyplassen, kun 5 minutter å kjøre fra Hallenstadion og 10 minutter fra Det sveitsiske nasjonalmuseet. Dette hotellet med familievennlig profil ligger 5,7 mi (9,1 km) unna Bahnhofstrasse og 9,7 mi (15,6 km) unna Lindt & Sprüngli sjokoladefabrikk. Føl deg som hjemme i et av de 123 gjesterommene, som har espressomaskiner og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har safe med plass til bærbar PC og skrivebord, og rengjøring tilbys ukentlig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Glatt kjøpesenter - 1,8 km
Zürich utstillingssenter - 3,2 km
Hallenstadion - 3,3 km
Hallen und Freibad Kloten - 3,5 km
Zürich tau- og eventyrpark - 3,9 km
Zoo Zürich - 3,9 km
Universitetet i Zürich - 4 km
Halle 622 - 4 km
MFO-Park - 4,1 km
Senter for luftforsvar - 4,1 km
Museum of Anthropology - 4,3 km
Circus Salto Natale - 4,6 km
Rigiblick kabelbane - 6,9 km
Flussbad Oberer Letten - 7 km
Kart-Bahn Zürich Rümlang - 7,4 km

Den foretrukne flyplassen for harry’s home Zürich-Wallisellen er Zürich flyplass (ZRH) - 5,6 km

Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, en døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (mot et tillegg) er tilgjengelig i nærheten. Nyt utsikten fra en terrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert) og frisørsalong. Dette hotellet tilbyr også shoppingmuligheter, felles oppholdsrom og tur-/billettassistanse. Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 06.30 til kl. 10.00 mot et tillegg. Hotelstars Union tildeler offisielle stjernerangeringer for overnattingssteder i Sveits. Dette overnattingsstedet er blitt rangert som følger: 4 stjerner.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: CHF 3.50 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokostbuffé: ca. CHF 23–25 for voksne og CHF 17–17 for barn
  • Avgift for flyplasstransport: CHF 55 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 7)
  • Pris for selvbetjent parkering under tak: 25 CHF per natt (ubegrenset antall inn- og utkjøringer)
  • Kjæledyravgift: CHF 15 per kjæledyr, per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Ett barn som er 2 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Begrenset parkeringshøyde.

  • Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart