Gravity Hotel
Abu Dhabi,
De forente arabiske emirater
Fasiliteter
- Restaurant
- Treningsrom
- Flyplass Abu Dhabi (AUH): 21.7 km
- Flyplass Dubai (DXB): 156 km (1 hour 46 mins)
- Flyplass Dubai World Central (DWC): 113 km
Om hotellet
Beliggende i Abu Dhabi (Mohamed Bin Zayed City) er Gravity Hotel mindre enn en 10 minutters kjøretur unna Dalma kjøpesenter og Abu Dhabi universitet. Dette hotellet ligger 8,7 mi (14 km) unna Abu Dhabi golfklubb og 8,9 mi (14,3 km) unna Sheikh Zayed store moske. Føl deg som hjemme i et av de 73 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har Flatskjerm-TV. Kablet og trådløst internett er tilgjengelig. Badene har dusj, bideer, og hårføner. Rommet har telefon, samt safe med plass til bærbar PC og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Dalma kjøpesenter - 2,6 km
Mazyad kjøpesenter - 3,5 km
Mar Thoma-kirken - 4,1 km
Abu Dhabi universitet - 7 km
Souq ved Qaryat Al Beri - 11,5 km
Bawabat Al Sharq kjøpesenter - 12,5 km
Al Maqtaa-festningen - 13,6 km
Abu Dhabi golfklubb - 14 km
Sheikh Zayed store moske - 14,3 km
Abu Dhabi Ice Rink (skøytebane) - 15 km
Zayed Sports City Stadium - 15,6 km
Khalifa internasjonale bowling senter - 16,1 km
Al Forsan International Sports Resort - 16,1 km
Abu Dhabi nasjonale utstillingssenter - 16,5 km
Miraj museum - 16,9 km
Nærmeste store flyplass er Abu Dhabi (AUH - Abu Dhabi int.) - 20,1 km
Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Planlegger du en event i Abu Dhabi? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 42 kvadratmeter, blant annet konferanserom og 2 møterom. Nyt rekreasjonsfasiliteter som et helsestudio og en badstue. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og TV i fellesområdet. Som gjest på Gravity Hotel kan du innta et måltid i restauranten eller stikke innom dagligvarebutikken/storkiosken. Mingle med andre gjester - her tilbys alle gjester mottakelse (inkludert) daglig.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum i kontanter: 200 AED per overnattingsenhet per opphold
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
- Alkohol verken serveres eller tillates på dette overnattingsstedet.
- Det er mulig å betale uten kontanter.

