First Hotel Reykjavik Kopavogur
Reykjavik,
Island
Fasiliteter
- Restaurant
- Bar
- Treningsrom
- Flyplass Keflavík (KEF): 41.2 km
Om hotellet
Det perfekte hotellet for eventyrlystne
First Hotel Reykjavik Kopavogur ligger bare syv kilometer fra sentrale Reykjavik i byen Kopavogur. Med den perfekte beliggenheten midt i byen har du gangavstand til både restauranter og shopping. Islands største shoppinggalleri ligger bare en kort spasertur unna. I nærheten av hotellet finner du også to geotermiske basseng og det naturhistoriske museet.
Hotellet er moderne og komfortabelt med hjelpsomt personale som gjerne tipser om utflukter og hjelper til med å booke disse. Hotellet har en herlig bar/lounge som passer perfekt for avslapping etter en dag full av eventyr.
Alle rommene er moderne og komfortabelt innredede og har godt med plass til klær og bagasje. Rommene har deilige senger og blant annet TV, skrivebord og gratis Wi-Fi.
Slik bor du
Bad/dusj, wc.
Bygningens fasiliteter
Trimrom, Wi-Fi, parkering.
Ankomst
Innsjekkingstid: 15:00, utsjekkingstid: 12:00.
