Appartments Zinner-Pale

Innsbruck, Østerrike Flagget til Østerrike

Fasiliteter

  • Flyplass Innsbruck (INN): 21.3 km

Gjesters vurdering

| 4,6/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Appartments Zinner-Pale når du skal overnatte i Fulpmes, vil du være 10,4 mi (16,8 km) unna Tirol Panorama og 10,4 mi (16,8 km) unna Bergisel hoppbakke. Denne leiligheten ligger 11,3 mi (18,2 km) unna Universitetet i Innsbruck og 11,9 mi (19,1 km) unna Ottoburg. Føl deg som hjemme i et av de 5 gjesterommene, som har et kjøkken med kjøleskap/fryseboks i full størrelse og ovn. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med flatskjerm-TV. Rommene har separat sitteområde og mikrobølgeovn. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Schlick 2000 skianlegg - 1,4 km
Fösterhaus - 1,8 km
Kreuzjoch taubane - 2,4 km
Kreuzjochbahn - 2,5 km
Schanzlin skiheis - 4,1 km
Wipptal - 4,1 km
Serles Gondola - 4,3 km
Serlesbahn - 4,4 km
Elfer gondolbane - 4,6 km
Skiheis Neustift - 4,6 km
St. Georges kirke - 5 km
Sonnenbergabfahrt - 7,6 km
1 Nedfart Elferhütte Skiløype - 9,6 km
4 Piste Krößbach Skiløype - 9,8 km
3 Talabfahrt skiløype - 10,8 km

Den foretrukne flyplassen for Appartments Zinner-Pale er Innsbruck (INN-Kranebitten) - 20,3 km

Resepsjonen er kun bemannet i et begrenset antall timer. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Nyt utsikten fra en terrasse og en hage og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert). Denne leiligheten har dessuten skioppbevaring, tur-/billettassistanse og sykkelparkering.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum i kontanter for skader: 100 EUR per opphold
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 4.80 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 15 år.
  • Rengjøringsgebyr: 40.00 EUR per person, per opphold

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Kjæledyravgift: EUR 15 per kjæledyr, per dag
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer).
  • Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...