Anantara Mina Ras Al Khaimah Resort
Ras al-Khaimah,
De forente arabiske emirater
Fasiliteter
- Restaurant
- Bar
- Flyplass Abu Dhabi (AUH): 213 km
- Flyplass Dubai World Central (DWC): 137 km
- Flyplass Dubai (DXB): 89.3 km
Om hotellet
Går du for Anantara Mina Ras Al Khaimah Resort i Ras Al Khaimah (Al Riffa) som overnattingssted, vil du være en 10 minutters kjøretur unna både Al Hamra-kjøpesenteret og Al Hamra marina og yacht club. Dette hotellet ved stranden ligger 5,9 mi (9,5 km) unna Al Hamra golfklubb og 9,4 mi (15,1 km) unna Super Bowling. Føl deg som hjemme i et av de 174 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar og smart-TV. Underholdningen er sikret med digital-TV. Badene har separat badekar og dusj, toalettartikler (inkludert), og hårføner. Rommet har telefon, samt aviser (inkludert) og kaffetrakter/tekoker. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Al Hamra-kjøpesenteret - 8,5 km
Al Hamra marina og yacht club - 9,4 km
Al Hamra golfklubb - 9,5 km
Super Bowling - 15,1 km
Flamingo-stranden - 15,9 km
Khuzam familiepark - 16,4 km
Jungle Bungle - 17,3 km
Al Qawasim Corniche - 17,4 km
RAK Perlemuseum - 17,6 km
Al Qasr Al Ghamedh - 18,4 km
Sidroh-stranden - 18,6 km
RAK kjøpesenter - 18,7 km
Nasjonalmuseet i Ras al Khaimah - 19 km
Jazirat Al Hamra fiskerlandsby - 19,6 km
Sheikh Mohammed Bin Salim Al Qasimi-moskeen - 19,7 km
Nærmeste store flyplass er Ras al Khaimah (RKT-Ras al Khaimah internasjonale flyplass) - 34,3 km
Gjester har tilgang til blant annet et døgnåpent forretningssenter, renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Gjestene tilbys betjent parkering inkludert på stedet. Slapp av og koble av med massasjer, kroppsbehandlinger og ansiktsbehandlinger. Etter en dag på den private stranden kan du nyte andre rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og et dampbad. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og frisørsalong. Smak på internasjonale retter på Sea Breeze, en av dette hotellets 3 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Du kan også få noe lett å bite i på kafeen. Stedet har en bassengbar samt 2 barer/lounger hvor du kan koble av med noe godt å drikke. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 11.00 mot et tillegg.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Nyttårsmiddag (31. desember): AED 3000
- Avgift for nyttårsmiddag (31. desember) per barn: 1500 AED (fra 5 til 12 år)
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: AED 20.00 per overnattingsenhet, per natt Byen krever en turistskatt som må betales til overnattingsstedet. Avgiften er på AED 20.00 for det første gjesterommet per natt, og øker med AED 20.00 per natt for hvert ytterligere gjesterom.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. AED 125 for voksne og AED 63 for barn
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.

