Aegean Houses
Lámpi,
Hellas
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Barnebasseng
- Restaurant
- Bar
- Air condition
- Treningsrom
- Spa
- Flyplass Kos (KGS): 24.2 km
Om hotellet
Velger du Aegean Houses som overnattingssted i Kos, er det bare en 3 minutters kjøretur til Kos havn og 5 minutter til Kos marina. Dette leilighetshotellet med spa ligger 1,9 mi (3,1 km) unna Kos slott og 3 mi (4,8 km) unna Psalidi-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 55 gjesterommene, som har mikrobølgeovn. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommet har safe og vannkoker, samt telefon med lokalsamtaler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Lambi strand - 0,5 km
Kos havn - 1,5 km
Kos arkeologiske museum - 1,8 km
Eleftherias torg - 1,9 km
Herkulestempelet - 1,9 km
Agia Paraskevi-kirken - 1,9 km
Lotzias moské - 1,9 km
Gamle agora - 2 km
Hippokrates' tre - 2 km
Kristne basilika - 2,1 km
Afroditehelligdommen - 2,1 km
Gazi Hassan Pasha-moskeen - 2,1 km
Romersk odeon - 2,1 km
Nerantzia slott - 2,2 km
Kos slott - 2,2 km
De nærmeste flyplassene er:
Kos (KGS-Kos internasjonale flyplass) - 24,5 km
Kalymnos (JKL-Kalymnos nasjonale flyplass) - 42,2 km
Bodrum (BXN-Imsik) - 460,3 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Kos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 3.00 per overnattingsenhet, per natt
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 10.00 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. EUR 24 for voksne og EUR 14 for barn
- Gebyr ved sen utsjekking: EUR 50 (med forbehold om tilgjengelighet)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Dette overnattingsstedet tillater bare kjæledyr på bestemte rom. Gjestene kan be om å få et av disse rommene ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Kontaktfri innsjekking er tilgjengelig.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
