Dionysos Hotel & Suites
Kassándra,
Hellas
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Barnebasseng
- Restaurant
- Bar
- Air condition
- Flyplass Thessaloniki (SKG): 92.3 km
Om hotellet
Hvis du velger Dionysos Hotel & Suites som ditt overnattingssted når du skal besøke Kassandra, bor du i nærheten av strand og mindre enn 5 minutter å kjøre fra Chaniotis-stranden og Pefkochori kai. Dette leilighetshotellet ligger 3,8 mi (6,1 km) unna Kart Kolovos og 4,7 mi (7,6 km) unna Pefkochori lagune. Føl deg som hjemme på et av de 114 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et kjøkken med kjøleskap og ovn. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Chaniotis-stranden - 0,4 km
Pefkochori kai - 3,4 km
Kart Kolovos - 6,1 km
Pefkochori lagune - 7,6 km
Port Glarokavos - 8,7 km
Xenia-stranden - 10,5 km
Lefki Peristera-stranden - 12,3 km
Chroúsou strand - 12,5 km
Agia Paraskevi termiske spa - 12,9 km
Loutra Agias Paraskevis-stranden - 13,4 km
Kalithea-stranden - 16 km
Ammon Zeus-tempelet - 16,4 km
Avláki strand - 16,5 km
Folkeminnemuseet i Afitos - 18,7 km
Varkes-stranden - 19,7 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Kassandra pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 1.50 per overnattingsenhet, per natt
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 5.00 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for selvbetjent parkering utendørs: 10 EUR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.




