Ta'leli Pool Farmhouse in Gozo

Gozo, Malta Flagget til Malta

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Flyplass Malta (MLA): 49.5 km

Gjesters vurdering

| 4,5/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Beliggende i Gharb (Birbuba), er denne leiligheten mindre enn en 15 minutters spasertur unna Tal-Massar vingård og Kirken av Visitations. Denne leiligheten ligger 12,1 mi (19,5 km) unna Mellieha Bay og 16,8 mi (27 km) unna Golden Bay. Føl deg som hjemme i denne leiligheten, som er utstyrt med airconditioning, privat basseng og Flatskjerm-TV. Et kjøkken er utstyrt med kjøleskap, stekeovn og komfyrtopp. Wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Bekvemmelighetene omfatter mikrobølgeovn og vannkoker. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Tal-Massar vingård - 0,7 km
Kirken av Visitations - 0,9 km
Għarb folklore museum - 0,9 km
Gharb folkloremuseum - 0,9 km
Kapellet til San Dimitri - 1,5 km
Ta' Dbiegi håndverkslandsby - 1,7 km
Inland Sea - 2,1 km
Ta' Pinu Shrine - 2,1 km
Basilica av Ta'Pinu - 2,3 km
Kapellet til St. Anne - 2,4 km
Blue Hole dykkested - 2,5 km
Dwejra-tårnet - 2,9 km
Wied Il-Mielaħ-vinduet - 3 km
Dwejra-bukten - 3 km
Ruinene av Azure Window - 3,1 km

Nærmeste store flyplass er Luqa (MLA - Malta int.) - 45,8 km

Dra nytte av blant annet et utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 1.50 per person, per natt, opptil 10 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Kjæledyravgift: EUR 35
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Avgift for barneseng (babyseng): 3.0 EUR per dag
  • Avgift for ekstraseng: 12.0 EUR per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer).
  • Det er nødvendig med bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
  • Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
  • På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

Kart

Laster inn søkeresultater...