Gale Miami Hotel and Residences
Miami by,
USA
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Flyplass Miami (MIA): 11.1 km
Om hotellet
Velger du Gale Miami Hotel and Residences i Miami (Miami sentrum), har du mindre enn 5 minutter å gå til Kaseya Center og Bayside Marketplace. Dette hotellet med spa ligger 1,1 mi (1,7 km) unna Brickell City Centre og 1,7 mi (2,8 km) unna Port of Miami. Føl deg som hjemme i et av de 240 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har minibar og espressomaskiner. Underholdningen er sikret med en 65-tommers flatskjerm-TV med digital-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Badene har badekar eller dusj, toalettartikler (inkludert), og hårføner. Rommet har safe og strykejern/-brett, samt telefon med lokalsamtaler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Shoppingdistrikt i Miami sentrum - 0,2 km
Kaseya Center - 0,3 km
Bayside Marketplace - 0,3 km
Bayfront Park - 0,5 km
Island Queen Cruises - 0,7 km
Phillip and Patricia Frost Museum of Science - 0,8 km
Miami-Dade County tinghus - 0,9 km
Adrienne Arsht senter for utøvende kunst i Miami-Dade County - 1 km
James L. Knight Center - 1,2 km
Perez Art Museum Miami - 1,2 km
Miami River - 1,2 km
Miami City Cemetery - 1,6 km
Brickell City Centre - 1,6 km
Mary Brickell Village - 2 km
Miami barnemuseum - 2,2 km
De nærmeste flyplassene er:
Miami, Florida (MPB-Offentlig sjøflybase) - 3,1 km
Miami internasjonale lufthavn (MIA) - 11 km
Miami, Florida (OPF-Opa Locka Executive) - 22,1 km
Hollywood internasjonale flyplass (FLL) - 42,9 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Reisemålsavgift: USD 43.50 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokost tilberedt etter bestilling: ca. USD 30–50 for voksne og USD 30–50 for barn
- Avgift for betjent parkering: 75.00 USD per natt
- Kjæledyravgift: USD 100 per overnattingsenhet, per opphold pluss en engangsavgift for rengjøring på USD 100
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Avgift for barneseng (babyseng): 35.0 USD per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 07.00 og kl. 18.00.
- Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Gjestene kan låse opp rommet med mobilnøkkel.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
