Hotel De La Place
Malakoff,
Frankrike
Fasiliteter
Om hotellet
Velger du Hotel De La Place som overnattingssted i Malakoff, er det bare en 2 minutters kjøretur til Paris Expo og 9 minutter til Luxembourg-hagen. Dette hotellet ligger 3,4 mi (5,5 km) unna Louvre og 3,6 mi (5,9 km) unna Eiffeltårnet. Overnatt i et av de 18 gjesterommene, som har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har skrivebord og rengjøring tilbys én gang per opphold. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Paris Expo - 1,4 km
Katakombene i Paris - 3 km
Rue du Commerce - 3 km
Tour Montparnasse - 3,1 km
Maison des Examens - 3,1 km
Hopital Europeen Georges Pompidou (sykehus) - 3,5 km
UNESCO-hovedkvarteret - 3,7 km
Champ de Mars - 3,8 km
Luxembourg-hagen - 3,8 km
Le Bon Marche - 4,1 km
Rodin-museet - 4,2 km
Seine - 4,3 km
Les Invalides - 4,3 km
Rue Cler - 4,3 km
Pont de Bir-Hakeim - 4,6 km
De nærmeste flyplassene er:
Orly flyplass (ORY) - 13,6 km
Roissy - Charles de Gaulle flyplass (CDG) - 41 km
Paris (BVA-Beauvais) - 93 km
Paris (XCR-Chalons-Vatry) - 215 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 3.25 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for kontinental frokost: ca. EUR 7.50 for voksne og EUR 7.50 for barn
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Man trenger ikke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
