Hôtel Petite Suède

Agadir, Marokko Flagget til Marokko

Fasiliteter

  • Flyplass Agadir (AGA): 25.3 km

Gjesters vurdering

| 3,7/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Hôtel Petite Suède i Agadir (Swiss City) som overnattingssted vil du bare ha 5 minutter å kjøre til både Agadir strand og Agadir marina. Dette hotellet ligger 1,9 mi (3,1 km) unna Souk El Had og 14 mi (22,5 km) unna Taghazout-stranden. Overnatt i et av de 20 gjesterommene, som har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Libanon-moskeen - 0,3 km
Jardin de Olhão - 0,4 km
Vallee de Oiseaux - 0,5 km
Agadir taubane - 0,7 km
Shems Casino - 0,8 km
St. Annes kirke - 1 km
Agadir strand - 1,1 km
Club Royal de Tennis - 1,3 km
Agadir Synagoge - 1,3 km
Mohamed V-moskeen - 1,4 km
Agadir utendørs teater - 1,4 km
Agadir Amazigh kulturarvsmuseum - 1,5 km
Al Inbiaate stadion - 1,7 km
Agadir marina - 1,9 km
Det kongelige slott - 2,5 km

Nærmeste store flyplass er Agadir (AGA-Al Massira) - 31,6 km

Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon og salgsautomat. Nyt utsikten fra en hage og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert) og salgsautomat. Ferdiglaget frokost tilbys daglig fra kl. 07.30 til kl. 11.00 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: MAD 13.20 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokost tilberedt etter bestilling: ca. MAD 30 for voksne og MAD 30 for barn

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Kart

Laster inn søkeresultater...