Riad Essaada

Marrakesh, Marokko Flagget til Marokko

Fasiliteter

  • Restaurant
  • Spa
  • Flyplass Marrakesh (RAK): 7.6 km

Gjesters vurdering

| 4,3/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Dersom du velger Riad Essaada i Marrakech (Medina) som overnattingssted vil du bare være en 3 minutters kjøretur fra Jemaa el-Fnaa og 5 minutter fra Majorelle-hagen. Denne riaden med spa ligger 0,1 mi (0,1 km) unna Dar el Bacha palass og 0,2 mi (0,2 km) unna Le Jardin Secret. Føl deg som hjemme i et av de 6 gjesterommene. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene har dusj og badekåper. Rommene har flaskevann (inkludert) og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Dar el Bacha palass - 0,1 km
Le Jardin Secret - 0,3 km
Den hemmelige hagen Medina Marrakech - 0,3 km
Mouassine-moskeen - 0,3 km
Mouassine-fontenen - 0,3 km
Souk Cherifia - 0,4 km
Mouassine museum - 0,5 km
Souk Zrabi - 0,6 km
Criee Berbere - 0,6 km
Ben Youssef-moskeen - 0,6 km
Almoravid Koubba - 0,6 km
Rahba Kedima - 0,6 km
Place Des Epices - 0,6 km
Shrob ou Shouf fontene - 0,6 km
Souk Laghzel - 0,6 km

Den foretrukne flyplassen for Riad Essaada er Marrakech (RAK-Menara) - 7,7 km

Gjester har tilgang til blant annet limousin-/privatbiltjenester, renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt mot et tillegg. Skjem bort deg selv på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger og ansiktsbehandlinger. Denne riaden har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og kullgriller. Ta deg et måltid i restauranten eller noe lett å bite i på kafeen. På denne riaden tilbys det også romservice (døgnet rundt). Mingle med andre gjester - her tilbys alle gjester mottakelse (inkludert) daglig. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Kontinental frokost er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 2.50 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Avgift for flyplasstransport: EUR 15 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 4)
  • Parkering mot betaling i nærheten: EUR 4 per dag (300 meter unna, åpen døgnet rundt)
  • Avgift for ekstraseng: 15.0 EUR per dag
  • Felles kveldsmåltid: EUR 15

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte denne riaden før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Man trenger ikke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.

Kart

Laster inn søkeresultater...