Gibsons Hotell

Goteborg, Sverige Flagget til Sverige

Fasiliteter

  • Flyplass Gøteborg (GOT): 19.2 km

Gjesters vurdering

| 4,6/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Gibsons Hotell i Partille (Jonsered) som overnattingssted, vil du ha mindre enn 15 minutter å kjøre fra Nya Ullevi stadion og Jonsered Gardens. Dette hotellet ligger 9,5 mi (15,3 km) unna Liseberg fornøyelsespark og 15,2 mi (24,4 km) unna Torslandaverken Volvo-fabrikk. Føl deg som hjemme i et av de 27 gjesterommene. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Badene har dusj og hårføner. Rommene har skrivebord og kaffetrakter/tekoker, og rengjøring tilbys etter avtale. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Jonsered Gardens - 1 km
Gøteborg idrettsmuseum - 9,7 km
Östra sjukhuset - 10 km
Skidome - 10,2 km
Vattenpalatset - 10,3 km
Bergsjöbadet - 10,4 km
Landvettersjön - 11,4 km
Wine Mechanics - 11,9 km
Härlanda tjärns badeplass - 12 km
Kortedala Museum - 12,4 km
Delsjön - 12,7 km
Nya Ullevi stadion - 13,7 km
Valhallabadet - 14,1 km
Trädgårdsföreningen - 14,2 km
Svenska Mässan - 14,2 km

Nærmeste store flyplass er Göteborg (GOT-Landvetter) - 21,6 km

Gjester har tilgang til blant annet bagasjeoppbevaring, heis og mikrobølgeovn på fellesområdet. Dette hotellet tilbyr 2 møtelokaler for ulike typer møter og eventer. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert), felles oppholdsrom og bankettsal. Inkludert frokostbuffé serveres fra kl. 07.00 til kl. 10.00 på hverdagene og fra kl. 07.30 til kl. 10.30 i helgene.
  • Kjæledyravgift: SEK 200 per overnattingsenhet, per opphold
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Kart