Shada Hotels Jumeirah Gardens
Downtown Dubai,
De forente arabiske emirater
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Restaurant
- Bar
- Air condition
- Treningsrom
- Flyplass Dubai World Central (DWC): 55.1 km
- Flyplass Dubai (DXB): 22.7 km
Om hotellet
Velger du Shada Hotels Jumeirah Gardens i Dubai (Al Satwa) som overnattingssted vil du bare ha 5 minutter å kjøre til både Dubai Mall og Dubai Aquarium & Underwater Zoo. Dette hotellet ligger 2 mi (3,2 km) unna Burj Khalifa og 3,1 mi (5 km) unna Dubai World Trade Centre. Skjem bort deg selv og bo på et av de 102 gjesterommene, som er individuelt dekorert, og som er utstyrt med peis og oppvarmet gulv. Underholdningen er sikret med en 72-centimeters flatskjerm-TV med digital-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
City Walk - 0,7 km
Coca-Cola Arena - 1,6 km
Museum of the Future - 2,3 km
Emaar Square - 2,4 km
Mercato kjøpesenter - 2,5 km
Dubai Mall - 2,6 km
Burj Khalifa - 2,6 km
Dubai-operaen - 2,8 km
Dubai Aquarium & Underwater Zoo - 2,9 km
Dubai-fontenen - 3 km
Jumeirah Plaza - 3,1 km
La Mer sør-stranden - 3,1 km
Dubai World Trade Centre - 3,2 km
La Mer - 3,2 km
La Mer nord-stranden - 3,4 km
De nærmeste flyplassene er:
Dubai (DXB - Dubai int.) - 12,9 km
Sharjah (SHJ-Sharjah int.) - 39,2 km
Dubai (DWC – Al Maktoum internasjonale lufthavn) - 56,4 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum for skader: 500 AED per opphold
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: AED 15.00 per overnattingsenhet, per natt Byen krever en turistskatt som må betales til overnattingsstedet. Avgiften er på AED 15.00 for det første gjesterommet per natt, og øker med AED 15.00 per natt for hvert ytterligere gjesterom.
- Et skadedepositum på AED 500 må betales før innsjekking.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokost tilberedt etter bestilling: ca. AED 92 for voksne og AED 46 for barn
- Gebyr ved tidlig innsjekking: 0 prosent av romprisen (med forbehold om tilgjengelighet)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 07.00 og kl. 11.00.
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
- Gjestene kan låse opp rommet med mobilnøkkel.

