Nawara Residence

Tunis, Tunisia Flagget til Tunisia

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Flyplass Tunis-Carthage (TUN): 12.1 km

Om hotellet

Nawara Residence ligger beleilig til i La Marsa. Dersom du bor her er du nær flyplassen samtidig som du ikke er mer enn 11,4 mi (18,3 km) fra Bardo museum. Dette gjestehuset ligger 1,2 mi (1,9 km) unna Soukra Park og 3 mi (4,9 km) unna La Marsa strand. Føl deg som hjemme i et av de 11 gjesterommene, som er individuelt dekorert, og som har et tekjøkken. Underholdningen er sikret med en 40-tommers flatskjerm-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Rommet har telefon, samt safe og minibar. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Soukra Park - 1,7 km
Romersk amfiteater i Kartago - 3,7 km
Cisternene i La Malga - 4,2 km
St. Louis katedral - 4,5 km
Kartago museum - 4,7 km
Corniche-sjøen 2 - 4,7 km
Romersk sirkus - 4,8 km
Kartago arkeologiske område - 4,9 km
Byrsa-høyden - 4,9 km
Golf de Carthage - 4,9 km
La Marsa strand - 4,9 km
Marsa Corniche - 5 km
Romerske villaer - 6,2 km
Damous Karita-basilikaen - 6,2 km
Magon-kvarteret - 6,6 km

Nærmeste store flyplass er Tunis (TUN-Tunis - Kartago internasjonale flyplass) - 9,9 km

Gjester har tilgang til blant annet vaskeritjenester og kaffe på fellesområdet. Planlegger du en event i La Marsa? Som en av dette gjestehuset sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 100 kvadratmeter, blant annet konferanserom og møterom. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Ta deg et bad i et av stedets 2 utendørsbassenger eller nyt andre rekreasjonsfasiliteter som en utendørs tennisbane og et dampbad. Dette gjestehuset har i tillegg felles oppholdsrom og kullgriller. På Nawara Residence kan du spise et bedre måltid i restauranten. Slapp av om kvelden med noe å drikke i baren/loungen eller bassengbaren. Lokale retter er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.00 til kl. 11.00.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum for skader: 500 TND per opphold
  • Lokale myndigheter i La Marsa pålegger en avgift. Fritak eller reduksjoner kan gjelde. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: TND 4.00 per person, per natt, opptil 10 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Felles kveldsmåltid: TND 150

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette gjestehuset før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
  • Inkludert wi-fi på rommet er til bruk på maks. 2 enheter.

Kart

Laster inn søkeresultater...