Estudio Insuperables Vistas al Mar
Marbella,
Spania
Fasiliteter
- Flyplass Málaga (AGP): 43.0 km
Om hotellet
Når du velger denne leiligheten i Marbella, bor du på stranden og rett ved både Nikki-stranden og Playa de las Chapas. Denne leiligheten ved stranden ligger 13,1 mi (21,1 km) unna Playa de Los Boliches og 7,9 mi (12,7 km) unna Marbella Marina. Føl deg som hjemme i denne leiligheten, som er utstyrt med airconditioning og et tekjøkken med kjøleskap/fryseboks i full størrelse og komfyrtopp. Wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert, og underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV. Bekvemmelighetene omfatter mikrobølgeovn og kaffetraktere/tekokere, og rengjøring tilbys én gang per opphold. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Playa de las Chapas - 0,1 km
Don Carlos tennis- og sportsklubb - 0,1 km
Malaga-provinsens strender - 0,4 km
Nikki-stranden - 1 km
Real de Zaragoza strand - 1,5 km
Santa Maria golfklubb Marbella - 1,9 km
Dunes of Artola eller Cabopino - 2,5 km
Puerto Deportivo de Cabo Pino - 4 km
Alicate-stranden - 4,4 km
Calahonda-stranden - 4,4 km
Cabopino Golf Marbella - 4,5 km
Playa la Luna - 5,1 km
Playa la Luna-Royale - 5,3 km
Santa Clara golfbane - 5,5 km
Marbella Golf and Country Club - 6 km
Nærmeste store flyplass er Málaga (AGP) - 43,3 km
Gå ikke glipp av rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og et treningssenter. Denne leiligheten har i tillegg wi-fi (inkludert) og piknikområde.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum i kontanter: 100 EUR per opphold
- Rengjøringsgebyr: 50 EUR per overnattingsenhet, per opphold
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for sen innsjekking: 50 EUR for innsjekking mellom kl. 22.00 og midnatt
- Avgift for rengjøring: EUR 55 per opphold
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
