Crowne Plaza Jeddah Al Salam by IHG
Jeddah,
Saudi-Arabia
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Treningsrom
- Spa
- Flyplass Jeddah (JED): 10.9 km
Om hotellet
Crowne Plaza Jeddah Al Salam by IHG i Jidda (Al Mohammadiyyah) er kun en 10 minutters kjøretur unna Red Sea kjøpesenter og Rødehavet. Dette hotellet med spa ligger 6,3 mi (10,2 km) unna Jeddah Corniche og 0,7 mi (1,1 km) unna Aya kjøpesenter. Føl deg som hjemme i et av de 236 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med minibar og smart-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Badene har badekar eller dusj, badekåper, og tøfler. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Aya kjøpesenter - 1,3 km
King Abdul Aziz gate - 2,2 km
Roshan Mall - 2,6 km
Rødehavet - 4,4 km
Jeddah Yacht Club & Marina - 3,2 km
Jeddah Yacht Club - 3,2 km
City Walk - 5,8 km
Jeddah-promenaden - 5,9 km
Al Tarikh rundkjøring - 6,9 km
Mall of Arabia - 7 km
Den flytende moskeen - 7 km
Red Sea kjøpesenter - 7,5 km
Heraa internasjonale kjøpesenter - 7,8 km
Jeddah internasjonale messesenter - 8,2 km
Institutt for offentlig administrasjon - 9,7 km
Nærmeste store flyplass er Jidda (JED-King Abdulaziz internasjonale flyplass) - 12,7 km
Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), et døgnåpent forretningssenter og renseri-/vaskeritjenester. Planlegger du en event i Jidda? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 42 kvadratmeter, blant annet konferansesenter og 6 møterom. Gjestene tilbys betjent parkering inkludert på stedet. Skjem bort deg selv på stedets spa, som tilbyr massasjer. Her har du tilgang til blant annet et døgnåpent helsestudio, et utendørsbasseng og et dampbad. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bryllupstjenester. Ta deg et måltid i restauranten eller noe lett å bite i på 2 kafeer på dette hotellet. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 06.00 til kl. 10.30 mot et tillegg.- Pris for frokostbuffé: ca. SAR 100–150 for voksne og SAR 0–60 for barn
- Avgift for barneseng (babyseng): 150.0 SAR per natt
- Avgift for ekstraseng: 150.0 SAR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Par som ønsker å dele rom, må fremvise vigselsattest.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 07.00 og kl. 18.00.
- Massasjetjenester må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
- Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
