Kardaris Villa
Tsilivi,
Hellas
Fasiliteter
- Flyplass Zakinthos (ZTH): 13.0 km
Om hotellet
I Zakynthos ligger denne villaen kun en 4 minutters kjøretur unna Psarou-stranden og 7 minutter unna Gaidaros-stranden. Denne villaen ligger 2,1 mi (3,3 km) unna Tsilivi Beach og 6,5 mi (10,5 km) unna Zakynthos fergeterminal. Føl deg som hjemme i denne villaen, som er utstyrt med airconditioning og et kjøkken med kjøleskap og stekeovn. Underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Bekvemmelighetene omfatter safe og mikrobølgeovn, og rengjøring tilbys ukentlig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Det joniske hav - 0,1 km
Amboula-stranden - 1 km
Dermatousa kloster - 1,9 km
Tsilivi badeland - 2,5 km
Gaidaros-stranden - 2,7 km
Kavos Pasou - 3 km
Panagia Psarou - 3,1 km
Psarou-stranden - 3,1 km
Tsilivi Beach - 3,5 km
Amoudi-stranden - 4,8 km
Callinico vingård - 5,6 km
Alykanas-stranden - 7,1 km
Akrotiri-stranden - 8,4 km
Solomos og Kalvos museum - 8,7 km
Fantasy minigolf - 8,7 km
De nærmeste flyplassene er:
Zakynthos (ZTH-Zakynthos internasjonale flyplass) - 13,5 km
Argostolion (EFL - Kefalonia int.) - 125,7 km
Foretrukket flyplass for denne villaen er Zakynthos (ZTH-Zakynthos internasjonale flyplass).
Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Dra nytte av blant annet et sesongbasert utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Denne villaen har dessuten wi-fi (inkludert), tur-/billettassistanse og piknikområde.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Zakynthos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Det sesongbaserte bassenget er åpent fra mai til oktober.
- Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
