MIT HOTEL

Tbilisi, Georgia Flagget til Georgia

Fasiliteter

  • Flyplass Tbilisi (TBS): 18.3 km

Om hotellet

Dersom du velger MIT HOTEL i Tbilisi (Tbilisi gamleby som overnattingssted, er du mindre enn en 5 minutters spasertur unna Metekhi kirke og Monument av kong Vakhtang Gorgasali. Dette hotellet ligger 0,3 mi (0,5 km) unna Rike Park og 0,4 mi (0,6 km) unna Rike taubane stasjon. Føl deg som hjemme i et av de 48 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har peis og privat boblebad inne. Underholdningen er sikret med en smart-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Rommet har telefon, samt skrivebord og minibar. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Metekhi kirke - 0,4 km
Monument av kong Vakhtang Gorgasali - 0,4 km
Rike Park - 0,5 km
Rike taubane stasjon - 0,6 km
St. Georgs katedral - 0,7 km
Shardeni gate - 0,8 km
Fredsbroen - 0,8 km
Chreli-Abano svovelbad og spa - 0,8 km
Sioni katedral - 0,9 km
Narikala festning - 0,9 km
Museum of Illusions Tbilisi - 0,9 km
Seremonielle palass i Georgia - 1 km
Tbilisi hellige treenighets katedral - 1,1 km
Anchiskhati-basilikaen - 1,2 km
Rezo Gabriadze teater - 1,3 km

Nærmeste store flyplass er Tbilisi (TBS-Tbilisi internasjonale flyplass) - 15,4 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys transport fra flyplassen til hotellet døgnet rundt mot et tillegg. Dra nytte av blant annet et sesongbasert utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en takterrasse og en hage. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og felles oppholdsrom.
  • Avgift for flyplasstransport: USD 30 per kjøretøy (maks antall passasjerer: 4)
  • Avgift for sen innsjekking: 170 USD for innsjekking mellom kl. 12.00 og midnatt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Hvis du trenger visum for å kunne reise inn i landet, kan du spørre overnattingsstedet ditt om de kan hjelpe deg med å fremskaffe de nødvendige dokumentene for å få dette. For mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet via telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen din. Overnattingsstedet kan komme til å kreve en avgift for denne hjelpen, selv om du skulle ende opp med å kansellere bestillingen din. Alle slike avtaler og ordninger i forbindelse med anskaffelse av visum gjelder kun mellom deg og overnattingsstedet ditt.
  • Det sesongbaserte bassenget er åpent fra 01. mai til 31. oktober.

Kart

Laster inn søkeresultater...