Casa di Lella
San Remo,
Italia
Fasiliteter
- Flyplass Nice (NCE): 67.3 km
Om hotellet
Denne leiligheten i Sanremo (Sanremo sentrum) ligger ideelt plassert med både Museo Civico og Giardini Regina Elena like rundt hjørnet. Denne leiligheten ligger 10,6 mi (17,1 km) unna Ventimiglia-markedet og 0,2 mi (0,3 km) unna Piazza Colombo. Føl deg som hjemme i denne leiligheten, som er utstyrt med et kjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Det finnes en privat balkong. Underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV med kabel-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Bekvemmelighetene omfatter safe med plass til bærbar PC og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Museo Civico - 0,1 km
Giardini Regina Elena - 0,2 km
Corso Giacomo Matteotti - 0,2 km
Palazzo Borea d'Olmo-museet - 0,2 km
Statua di Mike Bongiorno - 0,3 km
Ariston-teatret - 0,3 km
Piazza Colombo - 0,3 km
Konkatedralen San Siro - 0,3 km
Sanremo marked - 0,4 km
Palafiori konferansesenter - 0,4 km
Giardini Medaglie D'oro Sanremesi - 0,5 km
Santuario della Madonna della Costa - 0,6 km
Yacht Club Sanremo - 0,6 km
Casino Sanremo - 0,7 km
Russisk ortodoks kirke - 0,8 km
De nærmeste flyplassene er:
Nice (NCE-Cote d'Azur) - 67,9 km
Genoa (GOA-Cristoforo Colombo) - 139,6 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 2.00 per person, per natt, opptil 15 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for barneseng (babyseng): 3.0 EUR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Man trenger ikke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
- Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
