Elis Boutique Hotel

Tel Aviv, Israel Flagget til Israel

Fasiliteter

  • Flyplass Tel Aviv (TLV): 25.0 km

Gjesters vurdering

| 3,4/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Elis Boutique Hotel i Bat Yam som overnattingssted, bor du nær stranden, mindre enn en 10 minutters kjøretur unna både Rothschild-boulevarden og Great Rock Beach. Dette hotellet boutique ligger 4,8 mi (7,7 km) unna Gordon strand og 2,4 mi (3,9 km) unna Ilana Goor museum. Føl deg som hjemme i et av de 25 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har kjøleskap og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med badekar eller dusj, toalettartikler (inkludert) og badekåper. Rommet har safe og skrivebord, samt telefon med lokalsamtaler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Great Rock Beach - 0,7 km
Ilana Goor museum - 3,5 km
Jaffa havn - 3,5 km
Mahmoudiya-moskeen - 3,8 km
Klokketårnet i Jaffa - 3,8 km
Jaffa gamleby antikvitetsmuseum - 3,8 km
Jaffa loppemarked - 3,8 km
St. Peters kirke - 3,9 km
Bloomfield stadion - 3,9 km
Charles Clore-hagen - 4,2 km
Alma-stranden - 4,4 km
Etzel-museet 1947-1948 - 4,4 km
Hatachana-forbindelsen - 4,7 km
Suzanne Dellal senter for dans og teater - 5,4 km
Levinsky-markedet - 6 km

Nærmeste store flyplass er Tel Aviv (TLV-Ben Gurion) - 23,1 km

Gjester har tilgang til blant annet en PC-stasjon, hurtiginnsjekking og hurtigutsjekking. Gjestene tilbys begrenset parkering på stedet. Du tilbys blant annet sykkelutleie og wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. Dette hotellet har dessuten bryllupstjenester, TV i fellesområdet og salgsautomat. Få deg en matbit i dagligvarebutikken/storkiosken eller slapp av på rommet og benytt deg av dette hotellets romservice (på fastsatte tidspunkter). Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 12.00 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Du kan bli bedt om å betale en merverdiavgift på 18 % på overnattingsstedet i Israel. Reisende fra utlandet med gyldig pass og turistvisum kan være unntatt denne avgiften.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokostbuffé: ca. USD 20 for voksne og USD 20 for barn
  • Parkering mot betaling i nærheten: USD 35 per natt (100 meter unna)
  • Kjæledyravgift: USD 10 per kjæledyr, per dag
  • Avgift for ekstraseng: 100.0 USD per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
  • På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

Kart

Laster inn søkeresultater...