Chambres d'hôtes chez Fernand

Korsika, Frankrike Flagget til Frankrike

Fasiliteter

  • Flyplass Korsika Bastia (BIA): 67.8 km

Om hotellet

I Centuri ligger Chambres d'hôtes chez Fernand plassert ved sjøen og 4 minutter unna Moulin Mattei og 7 minutter unna Poghju-tårnet med bil. Dette gjestehuset ligger 3 mi (4,9 km) unna Korsika-strendene og 5,1 mi (8,2 km) unna Alisu. Overnatt i et av de 5 gjesterommene, som har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommene har skrivebord og blendingsgardiner/gardiner, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Moulin Mattei - 2,7 km
Korsika-strendene - 4,3 km
Poghju-tårnet - 6 km
Alisu - 8,2 km
Barcaghju-stranden - 11,4 km
Plage de Cala - 11,4 km
Plage de Macinaggio - 14,5 km
Scalo-stranden - 15,1 km
Santa Maria Chjapella-tårnet - 15,2 km
Øyene strand - 15,2 km
Plage de Cala Francese - 15,5 km
Plage de Cala Genovese - 15,6 km
Tamarone strand - 16,6 km
Meria-stranden - 18,2 km
Plage de Giottani - 23,4 km

Nærmeste store flyplass er Bastia (BIA-Poretta) - 71 km

Som gjest på Chambres d'hôtes chez Fernand kan du spise et bedre måltid på Le Langoustier. Lokale retter tilbys daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.30 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 0.88 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokost med lokale retter: ca. EUR 12 for voksne og EUR 8 for barn
  • Avgift for ekstraseng: 20.0 EUR per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.

Kart

Laster inn søkeresultater...