Chalet La Perle d'Oisans

Alpe d'Huez, Frankrike Flagget til Frankrike

Fasiliteter

  • Restaurant
  • Flyplass Geneve (GVA): 200 km

Om hotellet

Velger du Chalet La Perle d'Oisans i Vaujany som ditt overnattingssted, vil du være nær skiheisene og kun 10 minutters gange unna Vaujany-Villette Gondola og Vaujany-Enversin skiheis. Dette leilighetshotellet med familievennlig profil ligger 14 mi (22,6 km) unna Alpe d'Huez og 17,2 mi (27,7 km) unna Les Deux Alpes skiresort. Føl deg som hjemme i et av de 11 gjesterommene, som har et kjøkken med kjøleskap/fryseboks i full størrelse og ovn. Sengen har sengetøy av topp kvalitet og samtlige rom har en sovesofa. Rommene har egen møblert balkong. Underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV med kabel-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Les Grandes Rousses - 0,1 km
Vaujany-Villette Gondola - 0,5 km
Vaujany-Enversin skiheis - 0,5 km
Villette-Montfrais Gondola - 1,8 km
Montfrais skiheis - 3,6 km
Clos Giraud skiheis - 4,5 km
Oz-en-Oisans skisenter - 4,8 km
Pic Blanc gondolbane - 7,4 km
Pic Blanc - 9,6 km
Lac Blanc skiheis - 12,3 km
Marmottes II gondolbane - 12,8 km
Marmottes III gondolbane - 13,2 km
L'Alpette gondolbane - 14,7 km
Poutran skiheis - 14,7 km
Olmet skiheis - 14,8 km

Den foretrukne flyplassen for Chalet La Perle d'Oisans er Grenoble (GNB-Grenoble - Isere) - 97,1 km

Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, hurtigutsjekking og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig i nærheten. Slapp av og koble av med massasjer, kroppsbehandlinger og ansiktsbehandlinger. Dette leilighetshotellet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og barnepass (mot betaling). Det enkelt å komme seg til severdighetene i nærheten med overnattingsstedets buss (mot et tillegg). Ta deg et måltid i restauranten eller bli på rommet og benytt deg av dette leilighetshotellets romservice (på fastsatte tidspunkter). Ferdiglaget frokost tilbys daglig fra kl. 08.00 til kl. 11.00 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: EUR 500.0 per opphold
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 2.00 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokost tilberedt etter bestilling: ca. EUR 18 per person
  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 250 EUR (én vei)
  • Kjæledyravgift: EUR 15 per kjæledyr, per dag
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Rengjøring er tilgjengelig mot en avgift
  • Avgift for ekstraseng: 25 EUR per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...