Athlos Hotel

Thessaloniki, Hellas Flagget til Hellas

Fasiliteter

  • Flyplass Thessaloniki (SKG): 7.2 km

Gjesters vurdering

| 4/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Athlos Hotel som overnattingssted i Kalamaria, vil du ha mindre enn 5 minutter å kjøre til både Mediterranean Cosmos kjøpesenter og Go Kart Center. Dette hotellet ligger 2,3 mi (3,6 km) unna Aretsoús-stranden og 2,4 mi (3,9 km) unna Interbalkan medisinske senter. Føl deg som hjemme i et av de 30 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har plasma-TV. Rommene har egen møblert balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene har dusj, toalettartikler (inkludert), og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Aretsoús-stranden - 2,7 km
Go Kart Center - 3,2 km
Thessaloniki yachtklubb - 3,9 km
Interbalkan medisinske senter - 3,9 km
NOESIS vitenskapssenter og teknologimuseum - 3,9 km
Mediterranean Cosmos kjøpesenter - 4 km
Villa Mordoch - 4,7 km
Kommunalt kunstgalleri - 4,7 km
Kleanthis Vikelidis stadion - 4,8 km
Thessaloniki konserthall - 4,9 km
Folke- og etnologisk museum - 5,9 km
Nye Thessaloniki-vannkanten - 6,6 km
Agios Loukas sykehus S.A. - 7,2 km
Museum for bysantinsk kultur - 7,7 km
Theagenio kreftsykehus - 8,1 km

Nærmeste store flyplass er Thessaloniki (SKG-Makedonia) - 7,2 km

Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, hurtiginnsjekking og hurtigutsjekking. Dette hotellet tilbyr 3 møtelokaler for ulike typer møter og eventer. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Nyt utsikten fra en terrasse og en hage og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert). Dette hotellet har i tillegg concierge-tjenester, TV i fellesområdet og piknikområde. Ta deg et måltid i restauranten eller bli på rommet og benytt deg av dette hotellets romservice (på fastsatte tidspunkter). Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.30 til kl. 10.30.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Kalamaria pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 3.00 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 10.00 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.

Kart

Laster inn søkeresultater...